Syzyf miał niefart. Cały swój nakład pracy niweczył. Pozostał w pamięci jako przykład człowieka, który nie odnosi sukcesów. Gdy wchodzisz i spadasz, gdy stoisz w miejscu, albo robisz zryw, po którym nagle cofasz się do punktu wyjścia, to najbardziej prawdopodobne jest to, że masz jakiś wewnętrzny konflikt. Większość ludzi żyje tak całymi latami, nie zadając sobie sprawy z tego, jakie są tego przyczyny i konsekwencje. Dwa kroki do przodu, jeden do tyły, cztery do przodu cztery do tyłu. Znasz to?

Gdy jakaś część Ciebie chce się rozwijać, a druga się  tego rozwoju boi, bo nie che zmian, to masz konflikt. Gdy z  jednej strony chcesz zarabiać duże pieniądze, ale inna część Ciebie krzyczy, że bogaci to oszuści, to masz konflikt. Gdy chcesz mieć własny biznes, ale jednocześnie chcesz mieć sporo czasu wolnego i nie chcesz poświęcać się pracy, to masz konflikt. Gdy chcesz mieć dobrą sylwetkę, ale po godz. 20.00  regularnie odwiedzasz lodówkę i nie chce Ci się ruszać, to też masz konflikt.  Jeżeli uważasz, że bycie opanowanym i spokojnym  jest okazywaniem słabości, a potrzebujesz się przeciwstawić komuś kto przekracza Twoje granice to też jest konflikt. Takich sprzecznych programów Twój umysł może posiadać sporo.

Konflikt na poziomie własnych wartości jest największym problemem ludzi i może sabotować Twoje najlepiej przygotowane i wymyślone  ważne plany, albo drobne decyzje dotyczące postępowania w stosunku do innych.  Syzyfowa udręka staje się wtedy Twoim doświadczeniem. O co w tym chodzi?

Najważniejszą rzeczą w procesie dokonywania TRWAŁYCH ZMIAN w swoim życiu jest zidentyfikowanie  swoich  wewnętrznych  konfliktów.   Gdy odkryjesz, że obecnym  etapie życia wartości, które uważałeś za cenne, były tylko nieświadomym, lub świadomym  przejęciem poglądów od ludzi, którzy wywarli na Tobie duży wpływ – zaczynasz nowy etap w swoim życiu.Gdy uświadomisz sobie sprzeczne wartości, którymi został nakarmiony Twój umysł, to możesz zacząć pracować ze swoją podświadomością w celu  przewartościowania swoich poglądów. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie skontaktuj się ze mną na naturalnieobiznesie@gmail.com . Przy pomocy Skype pomogę Ci skutecznie przejść przez takie dylematy.

Gdy już wiesz pomiędzy jakimi poglądami wyczuwasz sprzeczność możesz zacząć skuteczniej pracować nad  SWOIMI WŁAŚCIWYMI CELAMI, korzystając np. z narzędzia, które znajdziesz tutaj.

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Email :
Imię :
Zgadzam się z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Email :
Imię :
Zgadzam się z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!

Share This