Jesteśmy tutaj po to, żeby dawać coś od siebie. Jedni nazywają to miłością, inni szczodrością, a jeszcze inni bezinteresownością. Dzięki temu dowiadujemy się jak bardzo jesteśmy bogaci.

Jesteśmy tutaj po to, żeby przełamywać nasze lęki. Po jakimś czasie odkrywamy, że lęki tylko chwilowo przykrywają nasz prawdziwy potencjał. Tak jak chmury tylko na chwilę przykrywają słońce, które nie gaśnie, tak samo lęk tylko na chwilę przyćmiewa naszą naturalną zdolność do radzenia sobie z wyzwaniami jakie niesie życie.

Jesteśmy tutaj po to, żeby uczyć się pokory, dlatego od czasu do czasu tracimy majątki, albo doświadczamy tego, że są sytuacje na które nie mamy wpływu.

Jesteśmy tutaj po to, żeby uczyć się wdzięczności i docenienia, dlatego od czasu do czasu ktoś nam pomaga.

Jesteśmy tutaj po to, żeby uczyć się przebaczenia, dlatego czasem doświadczamy zła innych ludzi.

Jesteśmy po to, żeby doświadczać siły i odwagi, dlatego od czasu do czasu pojawiają się przed nami wyzwania, rzeczy, osoby lub sytuacje trudne, wymagające od nas wzniesienia się ponad komfort istnienia.

Jesteśmy tutaj po to, żeby uczuć się cierpliwości i wytrwałości. Dzięki naszym osiągnięciom poznajemy, ze wszystko wymaga czasu i konsekwentnego działania, żeby zaistniało.

Jesteśmy kompetentną częścią Całości zdolną czuć, rozumieć, wiedzieć i przeżywać swoje życie odkrywając talenty, rozwijając swoje pasje. Gdy widzimy, że inni potrafią i mogą, dowiadujemy się, że my też tak możemy.

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Email :
Imię :
Zgadzam się z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Email :
Imię :
Zgadzam się z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!

Share This