Jestem bogaty, bo doświadczam życia dzięki zmysłom. Widzę barwy, czuję zapachy, słyszę głosy, podziwiam fakturę materiałów i mogę dotykać najbliższych, doświadczam przestrzeni.

Jestem bogaty, bo potrafię przejawiać ciekawość, martwić się, czuć wstręt, radość,  gniewać się, być zdziwiony, smucić się. Wiem jak to jest bać się, lub niepokoić, wstydzić, odczuwać pogardę i zlekceważenie i mieć poczucie winy. Dzięki temu dowiedziałem się, że można też mieć pewność siebie, opanowanie, wyrażać aprobatę uznanie, popadać w euforię i w reszcie rozwijać mądrość, która pomoże odróżnić te stany od siebie.

Jestem bogaty, bo potrafię obdarzać coraz więcej ludzi bezwarunkową miłością. Im więcej osób jestem w stanie tak postrzegać,  tym łatwiej jest mi patrzeć na świat i korzystać ze zmysłów które mam i emocji i uczuć jakimi mogę dzielić się z innymi.

Jestem bogaty, bo z każdym przeczytanym zadaniem rośnie moja wiedza.

Jestem bogaty, bo z każdą moją podróżą wzmacnia się mój zachwyt nad światem i docenianie jego ODMIENNOŚCI,  jako normalnej funkcji JEGO istnienia.

Jestem bogaty, bo mam pasje, cele i wiedzę jak te cele osiągać. Mam osobisty kapitał, który mogę zamieniać na dobre relacje, pieniądze, albo święty spokój.

Jestem bogaty, bo mam sumienie ( więcej tutaj), które pozwala mi ocenić, co wybierać, wolną wolę ( więcej o niej tutaj), żeby z niej korzystać kiedy uznam co chcę robić, świadomość (więcej o niej tutaj) i wyobraźnię ( więcej o niej tutaj), żeby mi pomagała w tych wyborach.

Jestem bogaty, bo mam zdrowie, mam umysł i ciało, które pozwala mi być widocznym.

Jestem bogaty bo JESTEM. Dobrze mi tak. Sam tego chciałem.

 

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Email :
Imię :
Zgadzam się z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Email :
Imię :
Zgadzam się z polityką prywatności

You have Successfully Subscribed!

Share This